İletişim Fakültesi

İletişim Fakültesi

2017 Yılı Güz Dönemi Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımında izlenecek Yol ve Tarihler

ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN YAPACAĞI İŞLEMLER

1.İş ilanları 12-18 Ekim 2017 tarihleri arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Öğrencilerimiz bu ilanlardaki işlere İş Başvuru Formu (Form 2) ile müracaat edeceklerdir. Müracaatlar her iş ilanının detayında belirtilen başvuru yerine şahsen yapılacaktır.

 

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRAN BİRİMLERİN YAPACAĞI İŞLEMLER

1.Birimler mevcut kontenjanlarını aşmayacak sayıda Kısmi Zamanlı Öğrenci alımı yapabilecektir.

2. Birimler Öğrenci İstek Talep Formu’nu (Form 1) Başkanlığımıza en geç 13 Ekim 2017 tarihine kadar göndereceklerdir. İş ilanları 12-18 Ekim 2017 tarihleri arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır

3. Birimler Öğrenci İstek Talep Formundaki her iş için öğrenci seçimini 19 Ekim 2017 tarihine kadar yapacaklardır.

4. Birimler çalışmaya hak kazanan öğrencilerin listesini ‘’Kısmi Zamanlı Öğrenci Olarak Çalışacak Öğrenci Listesi (Form 3) ‘ü‘’ Başkanlığımıza en geç 20 Ekim 2017 tarihine kadar teslim edeceklerdir.

5. Çalışmaya hak kazanan öğrencilerin İŞE GİRİŞ İŞLEMLERİ 23-31 Ekim  2017 tarihleri arasında Göztepe Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında yapılacaktır.

 

UYARILAR

*Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştıran birimler ve öğrencilerimiz kullanacakları formları (Form 1, Form 2, Form 3) http://sks.marmara.edu.tr sayfasındaki gerekli formlar bölümünde bulabilirler.

**23-31 Ekim  2017 tarihleri dışında öğrenci alımı kesinlikle yapılmayacaktır.

***Eksik evrakı olan veya isimleri bildirilmeyen öğrencilerin işe giriş işlemleri yapılmayacaktır.

****Kısmi zamanlı olarak çalışmaya hak kazanan öğrencilerin giriş işlemi için Yapı Kredi Bankası Çemenzar Şubesi hesabı, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet yeni tarihli Üniversitemizden alacakları öğrenci belgesi,1 adet vesikalık fotoğraf ve E-Devletten alacakları Sağlık provizyon sorgulama belgesini getirmeleri gerekmektedir.

*****Sağlık provizyon sorgulama belgesi  E-Devletteki SPAS Müstehaklık Sorgulama(Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi)’den alınabilir.

Bu sayfa İletişim Fakültesi tarafından en son 23.10.2017 15:41:18 tarihinde güncellenmiştir.